خودرو

پورشه ماکان ۲۰۱۹ معرفی شد

کمپانی پورشه از مدل جدید کراس اوور ماکان رونمایی کرد. ماکان پرفروش‌ترین خودرو پورشه محسوب می‌شود و اکنون تغییراتی را تجربه کرده است.

پورشه ماکان را باید موفق‌ترین محصول پورشه در بخش فروش دانست چراکه از سال ۲۰۱۴ تاکنون بیش از ۳۵۰ هزار نسخه از آن به فروش رسیده است. به طوری که پورشه در سال گذشته، موفق به فروش ماکان چیزی در حدود سه برابر ۹۱۱ شد و اکنون هم تغییراتی را در آن اعمال کرده تا روند فروش خوب آن ادامه پیدا کند. اگر به نمای عقب ماکان ۲۰۱۹ نگاه کنید، به راحتی متوجه می‌شوید که با یک مدل فیس لیفت روبه‌رو هستید در حالی که تغییرات در جلو بسیار محدود هستند. در جلو، اکنون چراغ‌ها به صورت استاندارد از نوع LED هستند.

پورشه ماکان 2019 معرفی شد

در نمای عقب به لطف چراغ‌های کشیده LED استاندارد که به هم متصل شده‌اند، چهره جدیدی در ماکان دیده می‌شود به طوری که شباهت زیادی به نسل جدید پورشه پانامرا و کاین پیدا کرده است. پورشه ماکان اکنون با رنگ جدیدی به نام آبی میامی یا Miami Blue عرضه می‌شود که در کنار رنگ‌های دیگری چون نقره‌ای متالیک دولومیت و سبز متالیک مامبا می‌توانند ماکان را تبدیل به گزینه بسیار جذابی کنند. برای تکمیل جذابیت‌های ظاهری، پورشه رینگ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی برای ماکان عرضه می‌کند.

پورشه ماکان 2019 معرفی شد

پورشه ماکان 2019 معرفی شد

با ورود به داخل کابین، نخستین چیزی که توجه شما را به خود جلب می‌کند، استفاده از یک نمایشگر بزرگ عریض در مرکز داشبورد و کنسول وسط است که برای سیستم اطلاعات و سرگرمی در نظر گرفته شده. این نمایشگر ۱۱ اینچی است و در مقایسه با قبل بزرگتر شده و به صورت استاندارد به یک سیستم کنترل صوتی و اطلاعات مربوط به حرکت در ترافیک مجهز شده است. به علاوه ماکان از یک اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند بهره می‌برد که به راننده اجازه ثبت تجربیات رانندگی آفرود را می‌دهد.

پورشه ماکان 2019 معرفی شد

یکی دیگر از تغییرات مشهود در داخل کابین ماکان ۲۰۱۹، فرمان اسپرتی است که از ۹۱۱ به عاریت گرفته شده تا کابین چهره اسپرت‌تری به خود بگیرد. البته اگر پکیج Sport Chrono را برای ماکان خود سفارش دهید، فرمان خودرو شما به یک کلید مجهز می‌شود که با فشردن آن، حالت اسپرت‌تری خواهد داشت. از دیگر تغییرات در داخل کابین می‌توانیم به اضافه شدن گرمکن شیشه جلو و یونیزه کننده هوا اشاره کنیم.

پورشه ماکان 2019 معرفی شد

مهندسین پورشه بر روی شاسی ماکان کار کرده‌اند تا کیفیت سواری را بهبود ببخشند و لاستیک‌های جدیدی هم در خودرو به کار رفته تا لذت بیشتری از رانندگی داشته باشید. هنوز صحبتی از موتورهای در دسترس برای ماکان به میان نیامده ولی طبق شنیده‌ها، تمام موتورها قدرت بیشتری نسبت به قبل خواهند داشت. به نظر می‌رسد پورشه قصد ندارد مدل دیزلی را مجددا برای ماکان عرضه کند اما مدل هیبریدی از نسخه‌های احتمالی خواهد بود.

پورشه ماکان ۲۰۱۹ نخستین بار در کشور چین عرضه خواهد شد و پس از آن، در سایر بازارها قابل خریداری خواهد بود.


منبع

gsm.ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن