خودرو

هیوندای Kona با چاشنی آیرون من!

کمپانی هیوندای به تازگی یک نمونه خاص از Kona را به بازار معرفی کرده است که طراحی آن با الهام گیری از لباس شخصیت معروف فیلم های Marvel یعنی آیرون من انجام شده است. این خودرو به صورت محدود توسط هیوندای ساخته خواهد شد و در اوایل سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می شود.

هیوندای Kona Iron man Edition شامل تغییرات ظاهری شده است تا شبیه به شخصیت آیرون من باشد. اول از همه بدنه خودرو به رنگ مشکی مات و رگه های قرمز رنگ آمیزی شده است تا بدنه خودرو شبیه به لباس آیرون من باشد. هم چنین بر روی سقف خودرو هم ماسک آیرون من قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: لامبورگینی هوراکان با بیش از ۸۵۰ اسب بخار قدرت

هیوندای Kona با چاشنی آیرون من!

بر روی گلگیر جلو هم نشان کوچکی از آیرون من قرار گرفته است. هم چنین رنگ قرمز بدنه از روی سقف تا ستون عقب و هم چنین آیینه ها و زیر در ادامه پیدا کرده است. چراغ های جلو طوری طراحی شده اند تا نمایانگر چشم های آیرون من باشند. در ادامه تغییرات این نمونه می توان به رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیمی با کاپ وسط آیرون من و هم چنین جلو پنجره کرومی مشکی اشاره کرد.

هیوندای Kona با چاشنی آیرون من!

هم چنین شیفتر خودرو و صندلی ها به صورت مخصوص طراحی شده اند. در قسمت داخلی هم سقف خودرو با آرم ایرون من طراحی شده اند. تولید نمونه هیوندای Kona از ماه دسامبر آغاز می شود و اولین نمونه های خودرو در اوایل سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد. این در حالی است که فیلم Avengers 4 هم در ابتدای سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

 


منبع

javankhodro.ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن