خودرو

رونمایی مازراتی از لوانته جی تی اس

کمپانی مازراتی به تازگی در فستیوال گود وود از شاسی بلند جدید خود به نام GTS رونمایی کرده است. خودرویی که نسبت به مدل ۲۰۱۸ از موتور جدید و آپشنهای بیشتری بهره می برد.

اصلی ترین نکته در مدل جدید لوانته GTS استفاده از موتور ۳٫۸ لیتری ۸ سیلندر با ۵۵۰ اسب بخار قدرت و ۷۳۰ نیوتن متر گشتاور است. این موتور در مدل کواترو پورت GTS هم استفاده شده بود. قدرت موتور از طریق تکنولوژی هوشمند Q4 به ۴ چرخ منتقل می شود. این اطلاعات فنی یعنی ۰ تا ۱۰۰ این خودرو در ۴٫۲ ثانیه پر می شود و سرعت نهایی این خودرو به عدد ۲۹۲ کیلومتر بر ساعت می رسد که برای یک خودرو شاسی بلند فوق العاده است.

رونمایی مازراتی از لوانته جی تی اس

نمونه GTS همراه با لوانته تروفئو وارد بازار می شود. پیشرانه هر دو مدل در کارخانه فراری در شهر Maranello ساخته می شود. در قسمت داخلی از چرم پریمیوم مازراتی استفاده شده است. سیستم صوتی با ۱۴ بلند گو و پدال های اسپرت هم از دیگر آپشن های داخلی مازراتی هستند. تمامی مدل های مازراتی از جمله گیبلی, کواتروپورته و لوانته از دسته دنده جدید استفاده می کنند. گیربکس این نمونه هم از نوع ۸ سرعته دستی و اتوماتیک برند ZF خواهد بود.

رونمایی مازراتی از لوانته جی تی اس

نمایشگر MTC+ هم اکنون بزرگتر خواهد بود و کیفیت بهتری دارند. هم چنین به گفته مازراتی نسخه معمولی لوانته با موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری با ۳۴۵ اسب بخار قدرت بهره می برد. ۰ تا ۱۰۰ این مدل هم در ۶ ثانیه پر می شود و سرعت نهایی به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

اولین نمونه های لوانته GTS با قیمت پایه ۱۲۱,۴۷۵ در ماه اوکتبر وارد بازار خواهند شد. قیمت لوانته تروفئو ۵۰ هزار دلار بیشتر از GTS خواهد بود.

 


منبع

javankhodro.ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن