خودرو

لکسوس LC F شکار شد

چندی پیش که اسپای شات های جدیدی از لکسوس مدل RC F در فضای مجازی منتشر شد. اکنون انتشار اسپای شات های جدید از مدل LC F نشان می دهد که کمپانی لکسوس مشغول کار بر روی این نمونه است. خودرویی با چهره ای تهاجمی که پیش بینی می شود بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت داشته باشد.

 لکسوس

با اینکه در قسمت عقب آرم LC 500 نقش بسته است اما بدنه و استایل تهاجمی خودرو نشان می دهد که این نمونه از سری محصولات F خواهد بود. در قسمت جلویی خودرو از دو ورودی هوای بزرگ استفاده شده است تا موتور لکسوس LC F خنک کاری بهتری داشته باشند.

 لکسوس

با اینکه سپر جلویی کاملا مشخص نیست و به نظر نمی رسد نمونه نهایی باشد, اما چهره ای تهاجمی به خودرو بخشیده است. هم چنین در قسمت جلویی گلگیر ها هم پهن تر شده است که این نشان می دهد میزان فاصله طولی بین دو چرخ بیشتر خواهد بود. این نمونه همراه با تویوتا سوپرا در حال تست شدن در آلمان دیده شدند. شایعات زیادی درباره موتور این خودرو وجود دارد.

 لکسوس

شایعاتی همچون  استفاده از موتور تویین توربو ۴ لیتری ۸ سیلندر با ۶۲۱ اسب بخار قدرت تا استفاده از موتور ۵ لیتری تنفس طبیعی یا سوپرشارژ. هنوز اطلاعات دقیقی از پیشرانه لکسوس LC F در دست نیست اما بدون شک خودرویی قدرتمند خواهد بود.

بیشتر بخوانید: رونمایی از طرح مفهومی اولین ابرخودرو هندی

نمونه LC 500 با وجود موتور ۵ لیتری ۸ سیلندر ۴۷۱ اسب بخار و ۵۴۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. علاوه بر قدرت بیشتر نمونه LC F سبک تر از LC 500 با ۱۹۴۱ کیلوگرم وزن, خواهد بود.

 


منبع

javankhodro.ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن