خودرو

آئودی RS7 با تخفیف دلاری ۱۷,۵۰۰ در آمریکا فروخته می شود

مدلهای جدید و شیک آئودی A6 و A7 چند ماه آینده در ایالات متحده عرضه خواهند شد. چه زمانی بهتر از این برای خرید مدل های قبلی با تخفیف بزرگ؟

به گزارش رپیدمگ و به نقل از موتور وان، این شرکت آلمانی به فروشندگان اجازه داد تا قبل از عرضه مدل های جدید خودروهای قبلی را با تخفیف، به مشتریان بفروشند. به عبارت ساده، اگر دنبال خرید یک آئودی A6 هستید قیمت فروش آن حداقل ۵۰۶۷۵ دلار خواهد بود. در حال حاضر قیمت A7 با ۷۰۶۷۵ دلار شروع می شود (اما هنوز هم از مدل های جدید گرانتر است!) قیمت S7 در محدوده ۸۲۱۷۵ دلار و  S6 برای شما ۷۲،۸۷۵ دلار خواهد بود.

احتمالا بهترین زمان برای خرید آئودی RS7 ماه نوامبر است که شامل تخفیف ۱۷،۵۰۰ دلاری می شود. یک ریاضی ساده نشان می دهد که به جای ۱۳۲،۶۷۵ دلار، ۱۱۵،۸۷۵ دلار می پردازید. اگر تخفیف ۱۰۰۰ دلاری وفاداری را هم هنگام خرید اضافه کنید، کل تخفیف برای این مدل ۱۸،۵۰۰ دلار می شود که برابر با قیمت فولکس واگن Jetta می شود.

خبر خوب تخفیف ۱۲۵۰۰ داری برای گل سرسبد آئودی A8 است. مدل های ۲۰۱۸ این محصول با قیمت پایه ۸۳،۴۷۵ دلار شروع می شود. با اضافه کردن تخفیف وفاداری می توان A8 را با ۸۲،۴۷۵ دلار خرید. قیمت پایه آئودی S8 از ۱۱۶،۸۷۵ دلار شروع می شود. در حال حاضر آئودی برروی مدل S7 کار می کند و احتمالا تا قبل از پایان ۲۰۱۸ آنرا رونمایی خواهد کرد (بیشتر بخوانید: با بهترین موتورهای ۱۰ سیلندر در صنعت خودرو آشنا شوید).

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن